یکشنبه 16 دسامبر, 2018
آخرین اخبار :

مقالات مرتبط

… و اینک بهار تالش 11 مارس, 2018 چیله شو چمه تالشون همه موبارک ببو 21 دسامبر, 2017 تالشون چیلَه شَو^ (شب یلدای تالشان) 18 دسامبر, 2017 ویدیو؛ ساخت حلوای سنتی در شاندرمن تالش 17 مارس, 2017 بازی های سنتی تالش؛ مرغانَه جَنگ 01 مارس, 2017
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. 1

  زلیخا صبا

  این متن شب نشینی از من بود وهست واز وبلاگ یا گروه من برداشته شده ود ر سایتان به اشتراک گداشته شده با مختصری تغیر ومن ان زمان هم اعتراض کردم ولی بعدها که با این خانم اشنا شدم منکر این چنین متنی شدند که برای شما داده باشند پس مدیران این سایت توجه داشته باشید که چه را از کی درج می کنید سپاس

  پاسخ
  1. 1.1

   شاندرمن20

   با عرض درود و احترام به شما بانو صبای گرامی،

   در خصوص مطلب شب نشینی خانم فرزانه قربانی می بایست خدمت با سعادت شما عرض گردد که:
   اولاً همانگونه که در بخش پایانی مطلب آمده است این مطلب به نقل از ماهنامه تالش، شماره ۵۹، سال دهم؛ مهر ۱۳۹۲، ص۱۹ باز نشر داده شده است که با مقایسه تاریخ آن با مطلبی با عنوان شب نشینی در وبلاگ شما در سال ۹۴ به نظر می رسد این ادعا درست نباشد و یا اینکه حال به تقدم نوشته ی ایشان از شما آیا ایشان می توانند ادعا کنند که شما از مطلب ایشان بدون ذکر منبع در وبلاگ خودتان بهره برده اید!؟
   در ثانی نوع نگارش مطلب سرکار خانم قربانی با مطلب شما بسیار متفاوت بوده و تشابهی مابین آنها نیز دیده نمی شود که هیچ بلکه بسیار هم متفاوت می باشند، مگر اینکه نسخه دیگری از نوشته شما در جایه دیگری ثبت شده باشد که در اینصورت جهت مقایسه ممنون خواهیم بود اگر مستندات خود را برای ما ارسال بفرمایید.

   و درنهایت اینطور میتوان نتیجه گیری نمود که باتوجه به شباهت رسومات در مناطق تالش این شبهه برای شما پیش آمده باشد که این یادداشت برداشتی از مطلب شما بوده است.

   باز هم اگر برای آن عزیز بزرگوار جایه شک و شبهه ای موجود باشد، موضوع از طرف ما و شخص نویسنده قابل توضیح است.

   چون همیشه قدردان زحمات و قلم فرسایی های شما عزیز بزرگوار در عرصه فرهنگ تالش هستیم.

   گروه رسانه ای شاندرمن۲۰

   پاسخ
   1. 1.1.1

    شاندرمن20

    پاسخ ارسالی نگارنده مطلب به خانم صبا که بعلت عدم دسترسی ایشان به سایت از طرف ایشان درج می گردد:

    “سلام خانم صبا وقت شما بخیر.من شنیدم شما به مقاله ای که از من در ماهنامه تالش و کپی همان در وبسایت شاندرمن۲۰ منتشر شده اعتراض کردید که من از مقاله شب نشینی شما تقلید کردم. مادر جان به خدا من روحم از این جریان خبر ندارد. اون مقاله رو آقای سید مومن منفرد از من درخواست کرد برای ماهنامه تالش بنویسم و من از مادرم مطالبی کسب کردم و مقاله ای با توضیح کامل نوشتم.
    بنده قبلاً هم به شما گفتم که من هیچ وقت خبر نداشتم که شما همچون مقاله ای در وبلاگتون منتشر کردید.
    اگر هم کمی از مطالب و توضیحات دو مقاله شبیه هم هستند به خاطر این است که هر دو از رسم رسومات یک قوم گفته ایم و هر دو برای قوم عزیز و بزرگ تالش مقاله نوشتیم که این واضح است چون هر دو یک موضوع مدنظرمان بود برای همین کمی مطالب شبیه هم شده است.
    من هیچ آگاهی از مطلب مورد نظر شما نداشتم تا اینکه آقای مازیار احمدی مدیر محترم کانال شاندرمن۲۰ مقاله زیبای شما رو برای من فرستاد و من خوندم البته باید بگویم زیاد هم مطالب شبیه هم نیستن.
    من باز از شما پوزش می طلبم.

    دختر کوچیک شما فرزانه قربانی

    پاسخ

* تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به "گروه رسانه ای شاندرمن20" می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی شده توسط خلیلان رسانه