به کوری چشم آمریکا، انقلاب اسلامی چهل ساله شد.

قربان صحرایی چاله سرایی×××

امروز شهرستان ماسال و شاندرمن هم گوشه‌ای از «یک ایران حماسه» بود. چهارنسل از ماسالی‌ها هم‌پای دیگر هموطنان خود در نقاط مختلف ایران اسلامی، در چهلمین سالگشت انقلاب اسلامی با حضور گرم و پرشور خود به پنجمین دهه انقلاب اسلامی،«سلام» گفتند.

امروز در هوایی سرد و بارانی، مردم شهرستان ماسال‌ و شاندرمن با حضور حماسی خود در جشن ۲۲ بهمن چهلمین سال انقلاب،شوری شیرین و گرم و صمیمی آفریدند. آنان آمدند تا با آرمان‌ها، ارزش‌ها، خون شهیدان، امام شهیدان، رهبر شهیدان، تجدید عهد کنند. امروز اقشار مختلف شهر ماسال از هر سلیقه و صنفی که بودند، همچون ۳۹ حضور حماسی خود طی ۴ دهه گذشته، در چهلمین حضور منسجم و یکپارچه خود، حماسه‌ای دیگر خلق کردند.

برخی از دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی که نقشه‌های شومی را ترسیم کرده بودند و با انواع و اقسام شیطنت‌ها، شرارت‌هاو خباثت‌ها، و با صرف هزینه‌های هنگفت خواستند انقلاب شکوهمند اسلامی به ۴۰سالگی‌خود نرسد؛ از حکام و شاهان پلید سعودی گرفته تا سران و سیاستمداران آمریکای خونخوار، اکنون به درک واصل شده و اجساد متعفنشان «خوراک مار و مور» شده است و آرزوی شکست انقلاب را به گور جهنمی بردند و جشن چهلمین سالگشت انقلاب ما راندیدند. و برخی دیگر از این روسیاهان پلید اینک از تماشای این حضور حماسی انگشت حیرت که نه؛ بلکه پنچه چدنی خود که آغشته به خون مظلومان و بی‌دفعان عالم، به ویژه کودکان و زنان از سوریه و عراق و فلسطین گرفته تا افعانستان، میانمار و یمن مظلوم است را به پوزه نجس خود کشیده‌اند و با چشمان خفاش‌گونه و خونرنگ خود در حیرتی شوک‌آورفرو رفته‌اند.

امروز خردسالان، جوانان، زنان و مردان ماسالی و شاندرمنی در کنار جشن ۲۲ بهمن بر مزار شهیدان شهر حاضر شده و با خون آنان تجدید میثاق کردند و عهدی چهل‌باره بستند تا از دستاوردهای خون مقدس شهیدان یعنی«نظام مقدس جمهوری اسلامی»، علیرغم همه نارسائی‌ها و مشکلات و مصائب، تحت هرشرایطی صینات و حفاظت نمایند.

تصاویر، گوشه‌ای از این حماسه حضور را نشان می‌دهد.

منبع: رنگ ایمان

همچنین ببینید

کتاب سبز در سبز منتشر گردید

کتاب سبز در سبز شامل 20 ترانه فاخر از موسیقی گیلان و تالش تنظیم شده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.