سید مومن منفرد بعنوان سردبیر هفته نامه شریف معرفی شد…

 

به نقل از سایت مصطفی راضی( فعال فرهنگی ورزشی تالش)، طی اطلاعیه ای از سوی شورای سیاستگذاری هفته نامه شریف جناب آقای” سید مومن منفرد” از پژوهشگران جوان منطقه تالش بعنوان سردبیر جدید هفته نامه شریف معرفی شد.

همچنین مصطفی راضی بعنوان مدیر اجرایی و مسئول روابط عمومی هفته نامه شریف معرفی گردید. لازم به ذکر است که آقای حسن اسدنیا سردبیر سابق هفته نامه شریف که سابقه درخشانی در مطبوعات استان دارد از شماره های بعدی بعنوان شورای سیاستگذاری هفته نامه شریف نقش مهمی در این نشریه خواهد داشت.

سایت شاندرمن ۲۰ نیز به نوبه خود این انتصاب بجا و شایسته را به این محقق، نویسنده و شاعر جوان شاندرمنی تبریک گفته و آروزی توفیق در مسیر پیش رو را برای این عزیز و همچنین هفته نامه وزین شریف دارد.

لازم به توضیح است که هفته نامه شریف یکی از نشریات قدیمی استان گیلان است. این نشریه صفحات خاصی را به اشاعه مسائل فرهنگی و ادبیات اقوام ساکن در غرب گیلان بخصوص مردم تالش اختصاص داده است. انعکاس مشکلات و تنگناههای مناطق مختلف استان گیلان و مطالبات مردم گیل و تالش، ایجاد فضای نقد و انتقاد سازنده ، تلاش در جهت اشاعه فرهنگ بومی، اطلاع رسانی و حرکت در مسیر توسعه فرهنگی و اقتصادی استان از رسالت های این جریده محسوب می شود. این نشریه در حال حاضر به صورت دوهفته نامه منتشر شده و در سراسر استان بخصوص در اکثر شهرستانها، شهرها و دهستانها و روستاهای بزرگ گیلان توزیع می شود.

همچنین ببینید

جایگاه اسب و سوارکارى در نزد تالشان دلاور و چابک سوار

تالشان از جمله اقوامی هستند که شاید بشود گفت از تفریحاتشان، استفاده از اسب و سوارکاری در بین آنان نزدیک به طول حیات ایشان قدمت دارد.

۳ دیدگاه

  1. جوانی از شاندرمن

    جناب آقای سید مومن منفرد، خدمت شما تبریک عرض می کنم این انتصاب رو، امیدوارم بتوانید در این جایگاه خدمت بیشتری به فرهنگ تالش بنمایید…

  2. مومن جان تبریک عرض می کنم آرزوی سربلندی و توفیق برات دارم.

  3. ویژه شاندرمن

    سلام
    سپاسگزارم امین جان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.