بیست و یکمین دوره مسابقات سوارکاری کورس تابستانه جام سردار جنگل شهرستان ماسال برگزار شد.

بیست و یکمین دوره مسابقات سوارکاری کورس تابستانه جام سردار جنگل شهرستان ماسال به همت اداره ورزش و جوانان و هیات سوارکاری شهرستان ماسال در ییلاق زیبای خانه بند ماسال تا مشهد میرزا برگزار گردید.

کاوه قدسی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماسال حضور پر شور مالکین اسبها و سوارکاران شهرستان را که باعث شور وشعف بسیاری در بین جمعیت زیاد تماشاچی و علاقه مندان شده بود را ستودنی عنوان نموده اعلام فرمودند در اسرع وقت با نگاه ویژه فرماندار محترم و نماینده محترم مجلس در صدد احداث پیست سوارکاری مناسب در شهرستان خواهیم بود.

خانم محمدی نایب رییس هییت سوارکاری و داور بین المللی عنوان نمودند که اسب یاشار به مالکیت آقای عبدا… صیاد و چابکسواری محمد جمالی از شاندرمن قهرمان رده اسبهای بزرگسال و اسب خطرساز به مالکیت آقای ابراهیم نصیری و چابکسواری ابراهیم عزیزی از ماسال مقام دوم و اسب راک به مالکیت آقای عمران چراغی از ماسال و چابکسواری مهرداد شهبازی از شاندرمن مقام سوم را کسب نمودند.
ضمناً اسب های آقایان رامتین رضایی از ماسال مقام قهرمانی و آقای وحید رمضانی از ماسال مقام دوم و آقای محمد عزیزی از شاندرمن مقام سوم رده اسبهای خردسال را به خود اختصاص دادند.

محمد عبدی رییس هیات سوارکاری در مصاحبه خود از جناب آقای کاوه قدسی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان ماسال و جناب سروان حقگو ریاست محترم یگان امداد شهرستان و جمعیت هلال احمر و کلیه تماشاچیان و شرکت کنندگان کمال تقدیر و تشکر را نمودند.

ضمناً از دست دادن اسب عنوان دار شهرستان در کلیه مسابقات استان به نام تایگر به مالکیت آقای ابراهیم نصیری رخداد تاسف باری بود، که در کارگروه هیات مقرر گردید از این به بعد در کلیه مسابقات، دامپزشک معرفی شده از شبکه دامپزشکی جهت معاینه قبل از مسابقه حضور داشته و مجوز شرکت در مسابقه را در برنامه کاری نهایی صادر نماید.

در ادامه تصاویری را ببینید از این رویداد:

مسابقات سوارکاری جام سردار جنگل ماسال - تیرماه ۱۳۹۵ - شاندرمن۲۰ (۹)

مسابقات سوارکاری جام سردار جنگل ماسال - تیرماه ۱۳۹۵ - شاندرمن۲۰ (۳)

مسابقات سوارکاری جام سردار جنگل ماسال - تیرماه ۱۳۹۵ - شاندرمن۲۰ (۲)

مسابقات سوارکاری جام سردار جنگل ماسال - تیرماه ۱۳۹۵ - شاندرمن۲۰ (۸)

مسابقات سوارکاری جام سردار جنگل ماسال - تیرماه ۱۳۹۵ - شاندرمن۲۰ (۷)

مسابقات سوارکاری جام سردار جنگل ماسال - تیرماه ۱۳۹۵ - شاندرمن۲۰ (۱)

مسابقات سوارکاری جام سردار جنگل ماسال - تیرماه ۱۳۹۵ - شاندرمن۲۰ (۶)

مسابقات سوارکاری جام سردار جنگل ماسال - تیرماه ۱۳۹۵ - شاندرمن۲۰ (۴)با کلیک روی تصویر زیر پنجره اى ظاهر خواهد شد که مى بایست روى گزینه OK کلیک نمایید تا به عضویت کانال شاندرمن۲۰ در آیید.

بنر عمودى متحرک شاندرمن٢٠

همچنین ببینید

برگزاری بازی های بومی محلی در شاندرمن به مناسبت دهه فجر

برگزاری بازی های بومی محلی در شاندرمن یک دوره مسابقات ورزش های بومی و محلی …

یک دیدگاه

  1. ۸مرداد اسش سواری هژدان سر و سیفی اونا از دست ندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.